مبدل ۲۰۰ وات ونک الکترونیک

750000 تومان

ورودی ۲۴ و خروجی ۲۲۰ ولت دی سی ارسال رایگان

وزن تقریبی:450 گرم، ابعاد: 6.5* 8* 16 سانتی متر


دارای ورودی 24 ولت و خروجی 220w dc، گیره و سرفندکی

مناسب برای شارژ گوشی، تبلت، دوربین فیلم برداری و روشنایی تا حداکثر ۵۰ وات از طریق فندکی و تا ۱۰۰ وات از طریق گیره بست باتری

هشدارها!

*از پوشاندن دستگاه با پلاستیک و دیگر نارسا ها خودداری کنید.

*از ریختن آب و مایعات درون مبدل خودداری کنید چون در صورت سوختن مبدل از حالت گارانتی خارج می گردد. در صورت نفوذ آب داخل مبدل تا ۴۸ ساعت آن را روشن نکنید و پس از خشک نمودن آن با سشوار و اطمینان از خشک بودن از آن استفاده نمایید.

*تمامی مبدل ها به دلیل دارا بودن برق ۲۲۰ ولت دور از دسترس کودکان نگهداری شود.

*در صورت استفاده بیش از ۵۰ وات حتماً از دو سر باتری استفاده نمایید.

*برای شارژ کردن چراغ شارژی و یا شارژ لپ تاپ در حالت روشن از مبدل ۳۰۰ وات یا بالاتر استفاده نمایید.

*اگر پس از چند ماه کارکرد فیش فندک دستگاه در جا فندکی خودرو کیپ نشد و بیرون پرید با باز کردن فیش فندک و زیاد کردن فاصله دو پایه فلزی درون فیش فندک کارایی فنری آن را افزایش دهید.

*همه مبدلها مجهز به سیستم قطع در برابر کاهش ولتاژ باتری هستند و در صورتی که باتری به مرز تخلیه برسد مبدل به صورت اتوماتیک خاموش می گردد اما توصیه می شود در صورت مصرف بیشتر از ۱۰۰ وات از باتری هر چند دقیقه یک بار خودرو خود را به مدت ۱۰ دقیقه روشن بگذارید تا باتری شارژ گردد.

*از متصل نمودن مبدل ۱۲ به باتری ۲۴ ولت جداً خودداری نمایید، این کار باعث سوختن مبدل می گردد.

*تمامی مبدل ها تک فاز و دائم کار هستند و هیچ یک قابلیت موازی شدن ندارند.

*تمامی مبدلها دارای موج شبه سینوسی می باشد و برای جلوگیری از اضافه بار در صورتی که وسیله ای با توان حدودا بیش از یک سوم توان مبدل به آن وصل شود، بصورت اتوماتیک خاموش می گردد.

*هیچ یک از مبدلها مناسب برای جوشکاری نمیباشد.

* از بلند کردن سیم فابریک مبدل خودداری نمایید چون این کار باعث کاهش شدید ولتاژ و قطع شدن آن در حین کار می گردد.

* از سوراخ نمودن مبدل خودداری کنید چون این کار باعث ورود پلیسه رسانا به برد مبدل، سوختن و خارج شدن آن از حالت گارانتی می گردد.

* باز کردن بدنه مبدل باعث خارج شدن از حالت گارانتی میشود.* از وصل نمودن مبدل به دستگاه محافظ ولتاژ یا چند راهی که به تغییر ولتاژ حساس هستند خودداری نمایید چون این کار باعث سوختن محافظ و همچنین مبدل خواهد شد.

* از متصل نمودن لامپ ال ای دی زیر ۲۰ وات موجود در بازار به دلیل دارا بودن خازن پلی استر در آن ها به مبدل جدا خودداری نمایید چون این نوع خازن باعث سوختن مبدل پس از مدت کوتاهی خواهد شد.